F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1961
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1961 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1960  |  1962 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ricardo Rodriguez------2-2,00
2.Phil Hill5111114-2,00
3.Wolfgang von Trips6222451-3,14
4.Richie Ginther23532143-4,57
5.Stirling Moss1484531134,88
6.Graham Hill4566116525,63
7.Jim Clark31016588757,75
8.Jo Bonnier911913348108,38
9.Tony Brooks88711691368,50
10.Jack Brabham1671114921018,75
11.Olivier GendebienNZ-3----159,00
12.Dan Gurney1061091271279,13
13.John Surtees1194710101999,88
14.Bruce McLaren713158141214410,88
15.Innes Ireland--18107169811,33
16.Hans Herrmann1212---11--11,67
17.Giancarlo Baghetti---1219-6-12,33
18.Peter Ryan-------1313,00
19.Cliff Allison14-------14,00
20.Walt Hansgen-------1414,00
21.Trevor Taylor-14------14,00
22.Masten GregoryNZ-121616-171114,40
23.Roy Salvadori---151315181214,60
24.Jackie Lewis--1318151816-16,00
25.Carel Godin de Beaufort-151417181715-16,00
26.Roger Penske-------1616,00
27.Hap Sharp-------1717,00
28.Michel May13--22----17,50
29.Jim Hall-------1818,00
30.Willy Mairesse--2320-13--18,67
31.Lorenzo Bandini--17-211921-19,50
32.Nino Vaccarella------20-20,00
33.Maurice Trintignant15-1923-2122-20,00
34.Henry TaylorNZ--2517-23-21,67
35.Tony Marsh--20-2720--22,33
36.Jack Fairman----20-26-23,00
37.Keith Greene----23---23,00
38.Tony Maggs----2422--23,00
39.Bernard Collomb---21-26--23,50
40.Wolfgang Seidel--21-222328-23,50
41.Ian Burgess--22242524--23,75
42.Roberto Bussinello------24-24,00
43.Lucien BianchiNZ-241930---24,33
44.Gerry Ashmore----262525-25,33
45.Giorgio Scarlatti---26----26,00
46.Massimo Natili----28---28,00
47.Tim Parnell----29-27-28,00
48.Renato Pirocchi------29-29,00
49.Gaetano Starrabba------30-30,00
50.Brian Naylor------31-31,00
51.Roberto Lippi------32-32,00
52.Andre Pilette------NZ--
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca