F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1963
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1963 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1962  |  1964 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Jim Clark18111132112,00
2.Graham Hill21223421362,60
3.John Surtees310545213243,90
4.Willy Mairesse73---7----5,67
5.Dan Gurney6214321356435,80
6.Richie Ginther496129644576,60
7.Jack Brabham1564548751026,60
8.Bruce McLaren853665811696,70
9.Lorenzo Bandini---198369758,14
10.Innes Ireland5779111110---8,57
11.Mike Spence------9---9,00
12.Tony Maggs10498710131013109,40
13.Trevor Taylor9111071018-712810,22
14.Jo Bonnier11138111212111281110,90
15.Ludovico Scarfiotti--11-------11,00
16.Moises Solana--------11-11,00
17.Ernie Pieterse---------1212,00
18.Jo Siffert1214171015915149-12,78
19.John Love---------1313,00
20.David Prophet---------1414,00
21.Masten Gregory---1722-12814-14,60
22.Chris Amon-1512151414--19-14,83
23.Phil Hill-171313--141517-14,83
24.Jim Hall131218161316161615-15,00
25.Brausch Niemann---------1515,00
26.Gerhard Mitter--16--15----15,50
27.Maurice Trintignant14--14--19---15,67
28.Peter de Klerk---------1616,00
29.Lucien Bianchi-16--------16,00
30.Pedro Rodriguez-------1320-16,50
31.Bob Anderson----16-18---17,00
32.Hap Sharp-------1816-17,00
33.Mike Hailwood----17-17---17,00
34.Sam Tingle---------1717,00
35.Doug Serrurier---------1818,00
36.Carel Godin de Beaufort-1819-2117NZ19182018,86
37.Ian Raby----19NZNZ---19,00
38.Trevor Blokdyk---------1919,00
39.Giancarlo Baghetti-2015---202021-19,20
40.Tony Settember-19-181822NZ---19,25
41.Ian Burgess----2019----19,50
42.Nicha de Cabral-----20NZ---20,00
43.Bernard CollombNZ----21----21,00
44.Peter Broeker-------21--21,00
45.John Campbell-Jones----23-----23,00
46.Kurt Kuhnke-----NZ-----
47.Andre Pilette-----NZNZ----
48.Tim Parnell-----NZ-----
49.Roberto Lippi------NZ----
50.Ernesto Brambilla------NZ----
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca