F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1973
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1973 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1972  |  1974 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ronnie Peterson5141121511212111,93
2.Denny Hulme8512236624833784,53
3.Jody Scheckter--3----26----3104,80
4.Jackie Stewart48164613142167955,13
5.Emerson Fittipaldi222795435161441535,47
6.Peter Revson11126510157-36724276,93
7.Francois Cevert69253442473311106-6,93
8.Carlos Reutemann9781571958856105427,87
9.Jacky Ickx331163781219-414--239,42
10.Clay Regazzoni14581281291012101814-159,86
11.Jean-Pierre Beltoise71071051191517991313161411,00
12.James Hunt-----18-14117--915411,14
13.Niki Lauda131310111461517911515-82112,00
14.Carlos Pace1569168171618158115819912,00
15.Mike Hailwood10141291313101112241881512612,47
16.Arturo Merzario141715--16-10---76201112,89
17.Dave Charlton--13------------13,00
18.Brian Redman--------------1313,00
19.Wilson Fittipaldi1211171219913191313131616102514,53
20.Jochen Mass--------14-15---1615,00
21.Rolf Stommelen----------1691718-15,00
22.Jean-Pierre Jarier171518-1614207----12231715,90
23.Chris Amon----1512--2919---111216,33
24.Henri Pescarolo---18---23--12----17,67
25.Reine Wisell------1422-------18,00
26.Jackie Oliver--1413222217212610171918142218,08
27.Howden Ganley19161921211011241815-2021221918,29
28.Nanni Galli1618-201721---------18,40
29.Andrea de Adamich--20171825-1320------18,83
30.George Follmer--211411-19202522212120132018,92
31.Mike Beuttler18192319202021-2423191211212619,71
32.Luiz Bueno-20-------------20,00
33.Roger Williamson--------2218-----20,00
34.Graham Hill---22232418162717202222171820,50
35.David Purley-----23--16212224---21,20
36.Rikky von Opel-------252114-1719262721,29
37.Eddie Keizan--22------------22,00
38.Gijs van Lennep---------20-2323--22,00
39.John Watson--------23-----2423,50
40.Tim Schenken-------------24-24,00
41.Jackie Pretorius--24------------24,00
42.Peter Gethin-------------25-25,00
43.Graham McRae--------28------28,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca