F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1977
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1977 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1976  |  1978 >>   
P.Kierowca Śred.
1.James Hunt111877932142311223,24
2.Mario Andretti8362110111673144113,53
3.Carlos Pace652--------------4,33
4.John Watson2711661224221281431035,59
5.Niki Lauda413313611159331457--5,87
6.Jody Scheckter111553524484181539966,59
7.Carlos Reutemann728443712614856261276,65
8.Jacques Laffite15141252161085156628101158,82
9.Jochen Mass541315996971113914915589,47
10.Patrick Depailler364121085612181510111386159,53
11.Gunnar Nilsson1010101612133735916519124149,88
12.Hans-Joachim Stuck--1817135185137541911213410,27
13.Ronnie Peterson14871015481017101415712531810,41
14.Kazuyoshi Hoshino----------------1111,00
15.Tom Pryce91215--------------12,00
16.Vittorio Brambilla1311141111141213118101322101115912,24
17.Clay Regazzoni12916138NZ131416NZ22119719141012,87
18.Alan Jones---14141117111012171413161371212,93
19.Patrick Tambay--------NZ161171221NZ161614,14
20.Riccardo Patrese-----1515-152516-166-81314,33
21.Bruno Giacomelli-------------15---15,00
22.Gilles Villeneuve---------9-----172015,33
23.Jackie Oliver-------16---------16,00
24.Jean-Pierre Jabouille---------21--102014NZ-16,25
25.Jacky Ickx-----17-----------17,00
26.Jean-Pierre Jarier---9NZ12261719201218211816-1717,08
27.Emerson Fittipaldi161697191816182222NZ2317NZ1819-17,14
28.Arturo Merzario----21NZ14-1817NZ21NZ----18,20
29.Noritake Takahara----------------1919,00
30.Ingo Hoffman1919---------------19,00
31.Ian Scheckter1717--17NZ21212024182425172118-20,00
32.David Purley----NZ-201921NP-------20,00
33.Hans Binder182019192019-----1918NZ25242120,18
34.Rupert Keegan----162019241413232026232025-20,25
35.Brian Henton---18NZ----NZ-NZ23NZ---20,50
36.Renzo Zorzi2118202024------------20,60
37.Brett Lunger--232125-2222NZ19211720221720-20,75
38.Alex Ribeiro20211722NZNZNZNZNZNZ20NZ24NZ23232321,44
39.Kunimitsu Takahashi----------------2222,00
40.Ian Ashley-----------NZNZNZ22--22,00
41.Harald Ertl----18NZ2523NZ--------22,00
42.Larry Perkins-2222---23NZNZ--------22,33
43.Vern Schuppan---------231925NZ----22,33
44.Patrick Neve----22-2420NZ26NZ22NZ242421-22,88
45.Hector Rebaque------NZNZNZ-24NZNZ----24,00
46.Danny Ongais--------------2622-24,00
47.Bob Hayje--21-NZNZ27NZ----NZ----24,00
48.Emilio de Villota----23-NZNZ-NZNZ26-NZ---24,50
49.Giorgio Francia-------------NZ----
50.Lamberto Leoni-------------NZ----
51.Loris Kessel-------------NZ----
52.Bernard de Dryver------NZ-----------
53.Conny Andersson----NZ-NZNZNZ---------
54.Michael Bleekemolen------------NZ-----
55.Mikko Kozarowitzky-------NZ-NP--------
56.Guy Edwards---------NP--------
57.Tony Trimmer---------NP--------
58.Brian McGuire---------NP--------
59.Teddy Pilette----------NZ-NZNZ----
60.Hans Heyer----------NZ-------
61.Andy Sutcliffe---------NP--------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca