F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1978
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1978 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1977  |  1979 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Mario Andretti13244111221211192,25
2.Ronnie Peterson311167724512125--4,07
3.Niki Lauda5101333633431234574,69
4.Carlos Reutemann24911238881244112115,63
5.Gilles Villeneuve76828457913151152436,81
6.John Watson42110529721951087746,94
7.James Hunt623766414414887106197,75
8.Jody Scheckter1512510959673471591128,06
9.Jean-Pierre Jabouille--613121011101112939392210,00
10.Alan Jones14818810111891466151163510,13
11.Jacques Laffite8141414151410111077568101010,19
12.Riccardo Patrese-18791488512514161312-1210,93
13.Patrick Depailler101112125131212131013131216121311,81
14.Jean-Pierre Jarier11161719NZ-----NZ---8112,00
15.Patrick Tambay9541111-141562011141419181712,53
16.Emerson Fittipaldi1771515201515131511106101313612,56
17.Didier Pironi231913221323131716191691714161816,75
18.Derek Daly---NPNPNZ--NZ15-191618191517,00
19.Clay Regazzoni1615NZ20NZ1822161717NZ22NZ1517NZ17,73
20.Hans-Joachim Stuck189NZ-1720242020182423181714817,86
21.Vittorio Brambilla12NZ2017NZ121618192520212223--18,75
22.Jochen Mass13201616NZ161719252622NZNZ---19,00
23.Lamberto Leoni2217NZNZ------------19,50
24.Bruno Giacomelli-----21--2216--1920--19,60
25.Jacky Ickx----162221NZ--------19,67
26.Rolf Stommelen--21181917192421NZ17NPNPNP22NZ19,78
27.Bobby Rahal--------------202020,00
28.Rene Arnoux--NZ-NP19--18-NP2623-211620,50
29.Hector RebaqueNZ2222NPNPNP2021NZ21181820NZ23NZ20,56
30.Nelson Piquet----------21202624-1421,00
31.Brett Lunger241319NZNP24NZNZ2424NP17212124-21,10
32.Danny Ongais2123-NP--------NP---22,00
33.Keke Rosberg--24NPNPNZNP232622192524NP152122,11
34.Rupert Keegan192423-18NZ23NZ23NZNZNZ25---22,14
35.Arturo Merzario20NZ2621NPNPNZ22NZ23NZNZ272226NZ23,38
36.Harald Ertl----------2324NPNZ--23,50
37.Eddie CheeverNZNZ25-------------25,00
38.Michael Bleekemolen------------NZNZ25NZ25,00
39.Hans Binder-----------NZ-----
40.Carlo Franchi "Gimax"-------------NZ---
41.Beppe Gabbiani--------------NZNZ-
42.Brian Henton-----------NZ-----
43.Geoff Lees---------NZ-------
44.Patrick Neve-----NP-----------
45.Bernard de Dryver-----NP-----------
46.Alberto Colombo-----NZNZ------NP---
47.Divina GalicaNZNZ---------------
48.Emilio de Villota------NZ----------
49.Tony Trimmer---------NZ-------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca