F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1979
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1979 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1978  |  1980 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Patrick Depailler2254223--------2,86
2.Jacques Laffite11651158103877544,80
3.Gilles Villeneuve105313623139565235,07
4.Jody Scheckter562357151159539166,13
5.Jean-Pierre Jabouille1271-91720121341786,64
6.Alan Jones151319101349712224116,87
7.Niki Lauda23124116134667499--8,77
8.Nelson Piquet2022121273184347118429,13
9.Rene Arnoux261110-1118192510112879,36
10.Carlos Reutemann3311281011138131713131169,47
11.Mario Andretti748645131291115171010179,87
12.Clay Regazzoni17172215148169466363510,07
13.Didier Pironi88717101271115810101261010,07
14.Jean-Pierre Jarier41597121161016--1616131111,23
15.James Hunt181013815910--------11,86
16.Ricardo Zunino-------------19914,00
17.John Watson614141818191415712161219171314,27
18.Keke Rosberg-------16141712823NZ1214,57
19.Riccardo Patrese1316169161615191919131917141916,00
20.Geoff Lees---------16-----16,00
21.Bruno Giacomelli-----14-17----18-1816,75
22.Patrick Tambay918171920NZNZ201815141414202216,92
23.Jacky Ickx-------141714212011162417,13
24.Jochen Mass1419201317228222018201821NZNZ17,85
25.Emerson Fittipaldi1191816192317182222192120152318,20
26.Hans-Joachim Stuck25242421212012-NZ23181515121418,77
27.Vittorio Brambilla------------2218NZ20,00
28.Derek Daly2423NZ24NZNZNZ---11--241520,17
29.Elio de Angelis162015202224NZ241221222224232020,36
30.Jan Lammers212121142421NZ2121202323NZ21NZ20,92
31.Marc Surer------------NZNZ2121,00
32.Arturo Merzario22NZNZ22NZNZ-NZNZNZNZNZNZNZNZ22,00
33.Hector Rebaque19NZ23232315-232424NZ24NZ22NZ22,00
34.Patrick Gaillard-------NZ23NZ24NZ---23,50
35.Alex Ribeiro-------------NZNZ-
36.Gianfranco Brancatelli----NZNZNP---------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca