F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1983
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1983 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1982  |  1984 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Patrick Tambay31113423421122613,07
2.Rene Arnoux62412511122103543,27
3.Alain Prost28141113235545854,47
4.Nelson Piquet42062642364414424,80
5.Riccardo Patrese7113517615558661236,67
6.Eddie Cheever8152638767681177147,67
7.Andrea de CesarisWY197873889311861498,57
8.Elio de Angelis13559191341141112381118,60
9.Derek Warwick56914102291210910712111310,60
10.Keke Rosberg13161159129131215231616611,13
11.Alan Jones-12-------------12,00
12.Manfred Winkelhock25241071672278NZ13999812,43
13.Nigel Mansell2213181514191418181735113713,13
14.Bruno Giacomelli15141317NZ161710121071314121613,29
15.Mauro Baldi10218101312252611791210151713,73
16.Jacques Laffite1841916811201320152417NZNZ1015,00
17.Michele Alboreto117151311176171616181824261815,53
18.Niki Lauda9231218NZ1518191518141913131215,57
19.Stefan Johansson--------141316161719-15,83
20.Marc Surer2016211212105141920221420172216,27
21.Thierry Boutsen-----1810151714192118182017,00
22.Jean-Pierre Jarier1210201992119162519202219222118,27
23.John Watson16221424NZ2021202423171515101518,29
24.Roberto Guerrero14182221NP141121212421202121-19,15
25.Danny Sullivan2192422202316222321232622201920,73
26.Chico Serra23-262015----------21,00
27.Johnny Cecotto19171723NP252623NZ22NZNZ26--22,00
28.Raul Boesel17262525182623242225NZ24NZ232323,15
29.Kenny Acheson--------NZNZNZNZNZNZ2424,00
30.Corrado Fabi24NZ2326NZ24NZ25NZNZ262525NZ2524,78
31.Piercarlo GhinzaniNZNZNZNZNZNZ24NZ262625NZ23242624,86
32.Jonathan Palmer-------------25-25,00
33.Eliseo Salazar2625NZNZNZNZ---------25,50
34.Jacques Villeneuve Sr.-------NZ--------
35.Jean-Louis Schlesser--NZ-------------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca