F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1985
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1985 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1984  |  1986 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna411121245144121413,00
2.Keke Rosberg232785114422104333,81
3.Alain Prost62655443313516944,19
4.Nigel Mansell5972162-51027373125,40
5.Nelson Piquet81091391052651432296,13
6.Michele Alboreto15433336891674151556,69
7.Elio de Angelis3439187877116996106,75
8.Rene Arnoux7---------------7,00
9.Niki Lauda9781417126101231016--81610,57
10.Marc Surer----201113151111991275610,75
11.Derek Warwick106141066101220131212148-1211,00
12.Patrick Tambay111211171015913168681317-811,60
13.Thierry Boutsen12165672111191516814612101111,81
14.Stefan Johansson231115154915112121710513161512,06
15.Teo Fabi---20181318916515112072412,85
16.Andrea de Cesaris1381381517127141818-----13,00
17.Riccardo Patrese141318121314161491019131511121413,56
18.Gerhard Berger1917101112248171717141181911713,88
19.Eddie Cheever18141241171722182020171918141315,25
20.Philippe Streiff-----------19185181815,60
21.Jacques Laffite1518161619161416131513201710-2015,87
22.Manfred Winkelhock161523NZ1420191822-------18,38
23.Francois Hesnault171920NZ----23-------19,75
24.Piercarlo Ghinzani222622NZ22222325-1915211614132120,07
25.Martin Brundle212225182418202026NZ21182116171720,27
26.John Watson-------------21--21,00
27.Philippe Alliot202021NZ21232221212125262023--21,85
28.Alan Jones-----------25-22-1922,00
29.Jonathan Palmer-231719--2124242523-----22,00
30.Stefan Bellof-2124NZ23192526192222-----22,33
31.Ivan Capelli-------------24-2223,00
32.Kenny Acheson---------23NZ24----23,50
33.Christian Danner------------2225--23,50
34.Huub Rothengatter--------2524262223NZ202523,57
35.Pierluigi Martini252519NZ25252423272624232426192323,87
36.Mauro Baldi242426-------------24,67
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca