F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1986
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1986 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1985  |  1987 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna11134211331851132,44
2.Nigel Mansell33325122264632313,00
3.Nelson Piquet222111333152766223,63
4.Alain Prost94413475623523644,25
5.Keke Rosberg756986975153871176,50
6.Gerhard Berger16795271284411244466,56
7.Rene Arnoux4681275448891211101357,88
8.Teo Fabi129101661517979131159139,50
9.Michele Alboreto6135491111612101599131299,63
10.Eddie Cheever------10---------10,00
11.Jacques Laffite5814717861119-------10,56
12.Riccardo Patrese101416615981615714410951911,06
13.Stefan Johansson81171511185101811714128141211,31
14.Philippe Alliot---------141211141110811,43
15.Patrick Tambay13181181014-131713613151481712,67
16.Derek Warwick-----101514920191071272013,00
17.Johnny Dumfries111017NZ1316141210128151715171413,40
18.Martin Brundle1712131012191615111516172019161615,25
19.Alan Jones1917211816132120141910161817151516,81
20.Thierry Boutsen1519121414121321132122181321212216,94
21.Elio de Angelis14151920------------17,00
22.Philippe Streiff1820221318171817161818202323191018,13
23.Marc Surer2022151721-----------19,00
24.Jonathan Palmer2116201920222022221624212220182120,25
25.Alessandro Nannini252518NZ22202419202217191918241820,67
26.Andrea de Cesaris222423NZ19212323212320232116221120,80
27.Christian Danner242325NZ25251918231721221622202421,60
28.Piercarlo Ghinzani232126NZ24232225242523252624252524,07
29.Huub Rothengatter--24NZ23242624252425242426232324,23
30.Ivan Capelli------------2525--25,00
31.Allen Berg------252626262626-27262626,00
32.Alex Caffi------------27---27,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca