F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1987
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1987 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1986  |  1988 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Nigel Mansell12111121122221--1,43
2.Nelson Piquet2-233414311413532,67
3.Ayrton Senna31322332674557744,00
4.Alain Prost53645243495375224,31
5.Gerhard Berger7548126810233132114,75
6.Thierry Boutsen611794556746984356,19
7.Michele Alboreto96557875568649466,25
8.Teo Fabi44912876912571066697,50
9.Riccardo Patrese11781091211111089798879,06
10.Stefan Johansson1081071191088141181115989,81
11.Derek Warwick81012111010131391112121211131211,19
12.Eddie Cheever1491166141415111213111312121111,50
13.Andrea de Cesaris13141321171197131010131010101011,94
14.Stefano Modena---------------1515,00
15.Satoru Nakajima1212151724161214171314151816111415,00
16.Alessandro Nannini1516141318151516201518142114141315,69
17.Rene Arnoux-13162221131612191615181418172016,67
18.Martin Brundle1915181415181719221717172013151617,00
19.Christian Danner171820-16191820232016162217162418,80
20.Philippe Alliot-22221820232121152223191724181720,13
21.Jonathan Palmer1824241513242323162422241622191920,38
22.Piercarlo Ghinzani-1917202317-17251819232321242220,57
23.Adrian Campos1617192425211918241920202419212620,75
24.Philippe Streiff2021232314252222142524211525251821,06
25.Ivan Capelli2323211922222424182325221920202321,75
26.Alex Caffi212026161920202621212125NZ2623NZ21,79
27.Yannick Dalmas-------------23222122,00
28.Pascal Fabre22252525262625252626NZNZ25NZ--25,09
29.Roberto Moreno--------------262525,50
30.Franco Forini----------2626NZ---26,00
31.Gabriele Tarquini-26--------------26,00
32.Nicola Larini----------NZ-26---26,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca