F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1989
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1989 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1988  |  1990 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna11111221121111111,19
2.Alain Prost52222112252443222,56
3.Nigel Mansell63534533312633-474,67
4.Gerhard Berger35-684644632223144,80
5.Riccardo Patrese247514385515566565,44
6.Thierry Boutsen4638166576446821757,25
7.Alessandro Nannini11715133134977781314648,81
8.Stefano Modena1417897723141688NZ11129811,40
9.Pierluigi Martini16111122151124111310141554-312,33
10.Martin Brundle13224205NPNP2012152012108131213,29
11.Alex CaffiNP99196826NP2031220723151013,36
12.Philippe Alliot26201716121071215NP11717581913,47
13.Jean Alesi------16221011-10-9181513,88
14.Eric Bernard------1513--------14,00
15.Martin Donnelly------14---------14,00
16.Derek Warwick8126101012-1917910162216252014,13
17.Nelson Piquet98192622192010817NZ11207111815,00
18.Nicola Larini1914NPNPNP15NP17NPNPNP24NP11101115,13
19.Ivan Capelli7132241121128221419182419171615,44
20.Andrea de Cesaris15161012139NZ2521181817191516915,53
21.Mauricio Gugelmin121914NZ181710614139251426202516,13
22.Emanuele Pirro------25269251391610221316,80
23.J.J. Lehto------------NP17NP1717,00
24.Michele Alboreto20NZ127920--2626221321NPNZNP17,60
25.Pierre-Henri RaphanelNPNP18NPNPNPNPNPNPNPNZNZNZNZNZNZ18,00
26.Jonathan Palmer18252314211491819192114181326NZ18,13
27.Stefan JohanssonNPNPNP21191813NP242415NP12NPNPNP18,25
28.Paolo Barilla--------------19-19,00
29.Olivier Grouillard22101611NZNZ172411NZ2621NZ24232419,08
30.Johnny Herbert1023241825NZ----16-NZ---19,33
31.Satoru Nakajima2124NZ1523NZ19161820NZ192518122319,46
32.Bertrand GachotNPNPNPNPNPNP1121NZ212322--NZNZ19,60
33.Gabriele Tarquini-181317242521NZNPNPNPNPNPNPNPNP19,67
34.Luis Perez-Sala231526NZ2024NZ15NZ23252692014NZ20,00
35.Eddie Cheever24212024171622NZ251624NZ2622242221,64
36.Rene ArnouxNZNZ2125NZ2218NZ23NZ172323NZNZ2622,00
37.Roberto MorenoNZNZ25NZNZ26NZ23NPNPNPNP15NPNPNP22,25
38.Christian Danner17NZNZ232623NZNZNZNZNZNZNZ---22,25
39.Piercarlo GhinzaniNPNPNPNPNPNPNPNPNP22NPNPNP25NP2122,67
40.Bernd Schneider25NPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP21NP23,00
41.Yannick DalmasNZ26NZNZNZNZ-NPNPNPNPNPNPNPNPNP26,00
42.Enrico Bertaggia----------NPNPNPNPNPNP-
43.Oscar Larrauri-----------NPNPNPNPNP-
44.Joachim WinkelhockNPNPNPNPNPNPNP----------
45.Gregor FoitekNZNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP--NZ---
46.Aguri SuzukiNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP-
47.Volker WeidlerNPNPNPNPNPNPNPNPNZNZ-------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca