F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1990
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1990 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1989  |  1991 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna51111332141131111,88
2.Gerhard Berger12252123232345422,69
3.Alain Prost766231345383222244,50
4.Nigel Mansell175577411455413334,69
5.Thierry Boutsen93466584614677595,63
6.Riccardo Patrese124349267527756765,75
7.Jean Alesi477386136869584-56,60
8.Nelson Piquet61381058911798968678,13
9.Alessandro Nannini2215916414513976899--10,43
10.Pierluigi Martini28-81672318151416151611101012,60
11.Roberto Moreno16NP24NZNZ-NPNPNPNPNPNPNPNP8814,00
12.Satoru Nakajima11191921139151213151014-14131314,07
13.Mauricio Gugelmin25NZ12NZNZNZ1015141714101412151614,50
14.Derek Warwick2424101311111616161118122110111114,69
15.Martin Donnelly19141111121217142018221115---15,08
16.Aguri Suzuki18181515181914911191118111592415,25
17.Eric Bernard151113242325118121215131018162315,56
18.Ivan Capelli26NZ182324NZ710101612161219121415,64
19.Johnny Herbert--------------141816,00
20.Stefano Modena1012141410102020172013172324211716,38
21.Andrea de Cesaris39171225152123NZ1020251817251517,00
22.Emanuele Pirro--21919182419231317191316182117,86
23.Philippe Alliot-101618172212222421NZ202013201918,14
24.Gianni MorbidelliNZ16------------192018,33
25.Olivier Grouillard82122NZ1520NPNZNZNP2323NZ21NZ2219,44
26.Nicola Larini1320201720241921222521262220171219,94
27.Bernd Schneider20------------NZ--20,00
28.Paolo Barilla14172619NZ16NZ24NZ2325NZNZNZ--20,50
29.Michele Alboreto2123NZNZ1417182519222622192524NZ21,15
30.Alex Caffi-25NZ2226NZ22171826192117-23NZ21,45
31.Gregor Foitek232223202123NZNZ26NZ------22,57
32.David Brabham--NZ25NZ2125NZ21NZ24NZ25NZ222523,50
33.Gabriele TarquiniNPNPNPNPNPNPNZ26NP24NZNZNZ22NZ2624,50
34.Yannick DalmasNP26-NPNPNP26NPNZNZNZ242423NZNZ24,60
35.J.J. LehtoNZNZ25262226NZNZ25NZ------24,80
36.Bruno Giacomelli--NPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP---
37.Stefan JohanssonNZNP---------------
38.Bertrand GachotNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNZNZNZNZNZNZ-
39.Claudio LangesNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP---
40.Gary BrabhamNPNP---------------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca