F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1991
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1991 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1990  |  1992 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna11113332211133211,81
2.Nigel Mansell43452241133242332,88
3.Riccardo Patrese322311134217414543,56
4.Gerhard Berger74566554354321123,94
5.Alain Prost263747255425564-4,47
6.Jean Alesi65797466665667676,19
7.Michael Schumacher----------77105967,33
8.Nelson Piquet5714486788116811101058,00
9.Stefano Modena119629811101481013121414910,00
10.Roberto Moreno81413859879158916--1810,50
11.Andrea de CesarisNP1311101111131371711141417111212,33
12.Pierluigi Martini152091418151223101891081971013,56
13.Emanuele Pirro912NP1210NPNP181872516179161314,00
14.Ivan Capelli1815221813221516129121298--14,36
15.Mauricio Gugelmin238151523219916131518713181414,81
16.J.J. Lehto1019161317162611201214201815121115,63
17.Bertrand Gachot14101224142019171116-----NZ15,70
18.Satoru Nakajima1616101112131815131422152118152415,81
19.Alessandro Zanardi-------------20131616,33
20.Gianni Morbidelli2621817152310201923191713168816,44
21.Martin Brundle122618NZ2017241415101619191119NZ17,14
22.Mark Blundell24252322NZ121712212013111512NP1717,43
23.Thierry Boutsen2018241616141619171918212026172018,81
24.Olivier GrouillardNPNPNPNPNP1021NPNPNZ2326NPNP--20,00
25.Eric Bernard191117211918232125212024NZ23NZ-20,15
26.Eric van de PoeleNPNP21NPNPNPNPNPNZNZNZNZNZNZNZNZ21,00
27.Aguri Suzuki21172019221922222222NZNZ25NZ25NZ21,33
28.Nicola Larini17NPNPNPNPNPNPNP2424NZ23NZNZNZ1921,40
29.Johnny Herbert----NZ252024--21-22-232122,29
30.Gabriele Tarquini2224NZ20NZNZNZNZNZNPNPNPNZ2224NP22,40
31.Erik ComasNZ23192326NZ14NZ262526222325202222,62
32.Mika Hakkinen132225262424NZ25232624252621212523,33
33.Michele Alboreto25NZNZ2521262526NZNZNPNZ2424NZ1523,44
34.Karl Wendlinger--------------222624,00
35.Alex CaffiNZNZNZNZ----NPNPNZNPNPNP262324,50
36.Stefan JohanssonNZNZ--25NZNZNZ--------25,00
37.Julian BaileyNZNZ26NZ------------26,00
38.Naoki Hattori--------------NPNP-
39.Michael Bartels--------NZNZ-NZ-NZ---
40.Fabrizio Barbazza--NZNZNZNZNZNZNPNPNPNPNPNP---
41.Pedro ChavesNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNPNP----
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca