F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1992
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1992 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1991  |  1993 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Nigel Mansell11111131112111111,19
2.Riccardo Patrese42242222221442232,50
3.Ayrton Senna26333313333223322,81
4.Gerhard Berger35474544545654444,56
5.Michael Schumacher63525655464365554,69
6.Jean Alesi51068748685953101567,19
7.Martin Brundle847667776969961387,38
8.Ivan Capelli920115889814121012716--10,64
9.Johnny Herbert11122626269612711131013961213,06
10.Thierry Boutsen14221014102221913887811102213,06
11.Mika Hakkinen21182421NZ14101191316811771013,33
12.Erik Comas132615101323221010711NZ15148913,73
13.Andrea de Cesaris10111311141014191820191321129713,81
14.Michele Alboreto1725141691116141217714168241114,44
15.Nicola Larini--------------111915,00
16.Karl Wendlinger7199912161221211023181722--15,43
17.Bertrand Gachot2213182419151913112515201013182117,25
18.Aguri Suzuki16NZ22191119NZ15171514251917161817,36
19.Gabriele Tarquini15141918222518231519121120---17,77
20.J.J. Lehto2471612162023171921NZ161419222418,00
21.Pierluigi Martini25981315181525221826192221191418,06
22.Olivier Grouillard1216171520242622201422221815211318,56
23.Gianni Morbidelli19212325211213162526NZ231218141618,93
24.Stefano ModenaNZ1512NZ2321172023NZ2417NZ24171519,00
25.Christian Fittipaldi20172022251725NZ---NZNZ26121720,10
26.Ukyo Katayama182425NZ17NP1118161620262325202620,36
27.Mauricio Gugelmin238211718132424242321242620252020,69
28.Eric van de Poele26NZNZNZNZNZNZNZNZNZ181525---21,00
29.Paul BelmondoNZNZNZ2324NZ20NZNZ2217-----21,20
30.Andrea ChiesaNZ23NZ20NZNZNZ26NZNZ------23,00
31.Emanuele Naspetti-----------212423262323,40
32.Jan Lammers--------------232524,00
33.Alessandro Zanardi--------NZ24NZ-----24,00
34.Damon Hill---NZNZNZNZNZ26NZ25-----25,50
35.Roberto Moreno--NPNPNP26NP-NPNPNZNZ----26,00
36.Giovanna AmatiNZNZNZ--------------
37.Perry McCarthy---NPNPNP--NPNPNPNZ-----
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca