F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2017

  Statystyki z 1993
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1993 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1992  |  1994 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Alain Prost11111112111112121,19
2.Damon Hill42222421222221632,44
3.Mika Hakkinen-------------3353,67
4.Michael Schumacher34334237333356443,75
5.Ayrton Senna23443385444544213,75
6.Jean Alesi59998566121084351477,50
7.Riccardo Patrese7610115641257581071097,63
8.Gerhard Berger15138811751413961668569,38
9.Michael Andretti9566791216111211149---9,77
10.Karl Wendlinger1085568911181417121513161111,13
11.Martin Brundle12162210181373661311121115811,44
12.Mark Blundell81021712211049512151410171411,81
13.J.J. Lehto67716911111816181591312111211,94
14.Derek Warwick22181415161218158119711971713,06
15.Eddie Irvine--------------81913,50
16.Johnny Herbert17121112101420197132010714192014,06
17.Aguri Suzuki201923211918161310810681691014,13
18.Rubens Barrichello141412131716148151716131915121314,25
19.Philippe Alliot1111151413151510242319181620--16,00
20.Erik Comas191717171410139171618192022212116,88
21.Alessandro Zanardi1615132015202117141521NZ----17,00
22.Ivan Capelli18NZ--------------18,00
23.Pierluigi Martini--------20227212219221618,63
24.Christian Fittipaldi1320162320171723192014222424--19,43
25.Andrea de Cesaris2323251824191925211922171817181520,19
26.Ukyo Katayama2122182223222221222123231721131820,56
27.Thierry Boutsen--19192123242023242420----21,70
28.Pedro Lamy------------2618202321,75
29.Emanuele Naspetti-------------23--23,00
30.Jean-Marc Gounon--------------242223,00
31.Marco Apicella------------23---23,00
32.Toshio Suzuki--------------232423,50
33.Fabrizio Barbazza2424202525252324--------23,75
34.Luca Badoer2621NZ2422NZ2522252526242526--24,25
35.Michele Alboreto252524NZNZ24NZNZNZ2625252125--24,44
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca