F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1994
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1994 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1993  |  1995 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Ayrton Senna111-------------1,00
2.Michael Schumacher22211132412--1121,79
3.Nigel Mansell------2------3412,50
4.Damon Hill43442411323322232,69
5.David Coulthard----95-763753---5,63
6.Jean Alesi3--5624421351516785,79
7.Gerhard Berger175337353141121611115,81
8.Mika Hakkinen848237958-8749846,27
9.Nicola Larini-76-------------6,50
10.Rubens Barrichello148NZ1556761110116851058,47
11.Heinz-Harald Frentzen5117-1210101398911943108,73
12.Eddie Irvine16---138612107491310669,23
13.Jos Verstappen910----81019126101012--10,60
14.Martin Brundle18613881212913613157159910,81
15.Ukyo Katayama1014911109148552314613141511,25
16.Karl Wendlinger71910-------------12,00
17.Mark Blundell121212101113171171112211214131312,56
18.Gianni Morbidelli6131171511221616191417168122114,00
19.J.J. Lehto--517420-----2014-151714,00
20.Olivier Panis19221920191913151291761511191215,44
21.Andrea de Cesaris--2114-14111818171581718--15,55
22.Pierluigi Martini151714918151614201510181817161815,63
23.Christian Fittipaldi11916621161820171624191119181916,25
24.Johnny Herbert212320162217192115242042075716,31
25.Philippe Alliot---------1419-----16,50
26.Michele Alboreto2215151214182117232018221920211618,31
27.Eric Bernard2018172120241523141816122122--18,64
28.Alessandro Zanardi----232323192122-13-21171419,60
29.Erik Comas131618131621202222212224222322-19,67
30.Franck Lagorce--------------202020,00
31.Aguri Suzuki-20--------------20,00
32.Olivier Beretta23212318172225242425------22,20
33.Pedro Lamy24242219------------22,25
34.Yannick Dalmas-----------2323---23,00
35.Hideki Noda-------------24232323,33
36.Mika Salo--------------252223,50
37.David Brabham2625242224252425252321262425242424,19
38.Bertrand Gachot25NZ25232526NZNZNZNZNZNZNZNZNZNZ24,80
39.Paul BelmondoNZNZNZ2426NZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZ25,00
40.Jean-Denis Deletraz---------------2525,00
41.Philippe Adams----------26-25---25,50
42.Jean-Marc Gounon------26262626252526---25,71
43.Taki Inoue--------------26-26,00
44.Roland RatzenbergerNZ26NS-------------26,00
45.Domenico Schiattarella-------------26-2626,00
46.Andrea Montermini----NZ------------
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca