F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 1995
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
1995 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 1994  |  1996 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Damon Hill124512111184222412,47
2.David Coulthard313433333251111622,65
3.Michael Schumacher2311212223162333132,94
4.Gerhard Berger582344744413445544,18
5.Jean Alesi6652554610625764255,06
6.Johnny Herbert41187761059948677987,35
7.Eddie Irvine847698117677121056797,59
8.Mika Hakkinen756967887537139-3247,94
9.Nigel Mansell--910-------------9,50
10.Rubens Barrichello161010811959514126811111079,53
11.Heinz-Harald Frentzen149141214121212111110105888610,35
12.Martin Brundle---11814911-81311912--1110,64
13.Mark Blundell917--1010131081369121010231011,33
14.Olivier Panis101812151211613121091311149111211,65
15.Jan Magnussen--------------12--12,00
16.Gianni Morbidelli13121114131316-------19141313,80
17.Mika Salo12713131715142313161116151518121414,35
18.Jean-Christophe Boullion----1918151614191414141315--15,55
19.Ukyo Katayama11151517151619141717151716-17131615,63
20.Aguri Suzuki151916-----18-----13NS-16,20
21.Pedro Lamy---------151719171614161716,38
22.Luca Badoer181320211619171816121918181816171517,12
23.Massimiliano Papis-------17152020152017---17,71
24.Pierluigi Martini171618191817201520--------17,78
25.Jos Verstappen2414171623------------18,80
26.Karl Wendlinger19212120-----------151819,00
27.Gabriele Tarquini-------------19---19,00
28.Taki Inoue212619182622181919181820192120181920,06
29.Andrea Montermini222224232521212423222121212023192222,00
30.Bertrand Gachot2023222421202221------24222322,00
31.Domenico Schiattarella2620232220------------22,20
32.Roberto Moreno232425252423242222212222232322212022,71
33.Pedro Diniz252526262224232021232423222221202122,82
34.Giovanni Lavaggi--------24242324-----23,75
35.Jean-Denis Deletraz------------2424---24,00
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca