F1 2017Australia  Bahrajn  Chiny  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 2005
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
2005 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 2004  |  2006 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Fernando Alonso1311232636113632411613,95
2.Kimi Raikkonen1069111272131214111251735,68
3.Giancarlo Fisichella13101264944664928133325,74
4.Jenson Button89113--1313722813384245,94
5.Jarno Trulli22355549124935531719126,05
6.Alex Wurz---7---------------7,00
7.Juan Pablo Montoya911--71655118320241121857,53
8.Mark Webber345423314912116167149127107,95
9.Pedro de la Rosa--8----------------8,00
10.Michael Schumacher19132138810253951196671468,21
11.Ralf Schumacher155610418810-11812599510198,61
12.Nick Heidfeld710481761131514147126-----9,57
13.Rubens Barrichello111220916107207551571171299810,53
14.Takuma Sato20-136--166847810204101951710,81
15.Christian Klien677----161416151011101316641411,00
16.David Coulthard5814149712121615131113121011146711,00
17.Felipe Massa181412181011111110916131481578101111,89
18.Jacques Villeneuve416151112915812101014151612142081612,47
19.Ricardo Zonta--------13----------13,00
20.Vitantonio Liuzzi---15111214------------13,00
21.Antonio Pizzonia--------------161513121313,80
22.Anthony Davidson-15-----------------15,00
23.Narain Karthikeyan1217171613171917191717191818192015111516,63
24.Tiago Monteiro1418161718151718171920182014171911201917,21
25.Christijan Albers1720182014142015182018161715201816131817,21
26.Robert Doornbos-----------171917181718152017,63
27.Patrick Friesacher1619191915131819201819--------17,73
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca