F1 2017Australia  Chiny  Bahrajn  Rosja  Hiszpania  Monako  Kanada  Azerbejdżan  Austria  Wielka Brytania  Węgry  Belgia  Włochy  Singapur  Malezja  Japonia  USA  Meksyk  Brazylia  Abu Zabi
  Logowanie (serwis)
Użytkownik:Hasło:
 
Rejestracja
 
  Statystyki 1950-2016

  Statystyki z 2011
Kierowcy
Konstruktorzy
Producenci opon
Dostawcy silników
Inne dane

  Wszystkie sezony
2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999  1998  1997  1996  1995  1994  1993  1992  1991  1990  1989  1988  1987  1986  1985  1984  1983  1982  1981  1980  1979  1978  1977  1976  1975  1974  1973  1972  1971  1970  1969  1968  1967  1966  1965  1964  1963  1962  1961  1960  1959  1958  1957  1956  1955  1954  1953  1952  1951  1950
2011 > Kierowcy > Pozycje startowe<< 2010  |  2012 >>   
P.Kierowca Śred.
1.Sebastian Vettel11112111231111121111,26
2.Lewis Hamilton223439531022224315243,58
3.Mark Webber331821342116352642423,79
4.Jenson Button442652765731333234334,47
5.Fernando Alonso55554424345845563554,58
6.Felipe Massa876108635454466456675,79
7.Nico Rosberg794377679675972377767,53
8.Michael Schumacher1111148105881310924888121181010,32
9.Witalij Pietrow681076101011149121071810816121510,47
10.Adrian Sutil1617111217141410118815129111089811,58
11.Bruno Senna-----------710159151414911,63
12.Paul di Resta1414813161311126121117111012912101111,68
13.Nick Heidfeld186169241599161114--------13,36
14.Kamui Kobayashi9101324141213148171312171771417161613,84
15.Sergio Perez1316121512--1612151091511171720111714,00
16.Jaime Alguersuari12137171319181818161661816161110151314,32
17.Pastor Maldonado1518171498121571317211413141613231814,58
18.Sebastien Buemi10129161116151719242311161415139131414,58
19.Rubens Barrichello1715151119111613151415141312131815241214,84
20.Pedro de la Rosa------17------------17,00
21.Heikki Kovalainen1919191815172019171818162019181918171918,16
22.Jarno Trulli202020191818192021-19181920192019182019,28
23.Karun Chandhok---------20---------20,00
24.Timo Glock2121222120202221201920192121212122192420,79
25.Jerome d'Ambrosio2222212323212423222124202222202221212321,95
26.Vitantonio LiuzziNZ232320212321222323212224242423-222122,35
27.Daniel Ricciardo--------242222232323222423202222,55
28.Narain KarthikeyanNZ24242222222324--------24--23,13
NW - nie wziął udziału w kwalifikacjach, NZ - nie zakwalifikował się, NP - nie przedkwalifikował się, WY - wykluczony,
PL - start z pit-lane


F1WM
F1WM.plAktualności, Newsy i wyniki w WAP
Testy, Artykuły, Słowniczek pojęć F1, Sondy
Katalog www, Kuba Giermaziak, Karol Basz
Baza danych F1Sezony, Statystyki, Kierowcy, Zespoły, Tory, Bolidy, Silniki, Konstruktorzy bolidów, Dostawcy silników, Dostawcy opon
Robert KubicaAktualności, Profil kierowcy, Osiągnięcia, Daniele Morelli (menedżer), Statystyki kierowcy, Historia startów z BMW
Inne serieAuto GP, DTM, Mistrzostwa Europy F3, FR3.5, GP2, GP3, GT Series, WEC, IndyCar, Supercup, WTCC
 
  •   ISSN 2080-4628   •   Serwis poświęcony F1 i innym seriom wyścigowym   •   Istnieje od 1999 roku   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Kanał RSS  •  Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie!  •  Informacja o prawie autorskim i polityka prywatności  •  Reklama i współpraca