Wpływ Orlenu na popularyzację motorsportu w Polsce - Ankieta

Nasz redaktor potrzebuje Waszej pomocy podczas badań do pracy magisterskiej.
24.04.2221:23
Mateusz Szymkiewicz
2621wyświetlenia


Nazywam się Mateusz Szymkiewicz. Jestem studentem piątego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na wydziale Wychowania Fizycznego.

Dokładnie dwa lata temu, co do dnia, zwróciłem się do Was z prośbą o pomoc. Portal Wyprzedź Mnie! stał się obszarem badań, które przeprowadziłem na potrzeby pracy licencjackiej „Promocja motorsportu w Polsce na przykładzie portalu F1WM.PL”.

Pracę udało mi się obronić w lipcu 2020 roku z oceną bardzo dobrą i nie byłoby to możliwe bez Waszej pomocy. Otrzymałem kilkaset odpowiedzi na specjalnie przygotowaną ankietę i dziś kieruję do Was identyczną prośbę.

Aktualnie jestem na finiszu studiów drugiego stopnia i piszę pracę magisterską pod tytułem: „Analiza wpływu działalności PKN Orlen w Formule 1 na popularyzację motorsportu w Polsce”. Krótko mówiąc chcę zbadać, czy działania koncernu związane ze sponsorowaniem Williamsa oraz Alfy Romeo w latach 2019-2022 przekładają się na popularyzację sportów motorowych nad Wisłą.

W tym celu przygotowałem kolejną ankietę, która składa się z dziewiętnastu pytań, zarówno zamkniętych jak i otwartych. Część z nich jest wielokrotnego wyboru, o czym poinformowałem pod treścią pytań. Różnią się one również kwadratowym polem do zaznaczenia.

Odnośnik do ankiety znajduje się na końcu artykułu i z góry dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź. Szczególnie istotne jest dla mnie ponowne przeprowadzenie badania w społeczności czytelników „Wyprzedź Mnie!”. Przed dwoma laty spisaliście się na medal, dziś liczę na powtórkę!

Aktualizacja 29.04: Dziękuję wszystkim za udzielone odpowiedzi! Teraz moja kolej na opracowanie ankiety 😉