Sainz: Denerwują mnie pytania, czy żałuję przejścia do Ferrari

26-latek ujawnił, że pod koniec roku zamierza przeprowadzić się w okolice Maranello.
24.11.2009:04
Mateusz Szymkiewicz
1061wyświetlenia
Embed from Getty Images

Carlos Sainz przyznał, że denerwują go pytania, czy żałuje przejścia do Ferrari od sezonu 2021.

Hiszpan jeszcze przed startem tegorocznych mistrzostw zdecydował się podpisać kontrakt ze stajnią z Maranello, opuszczając McLarena. Na torze wyścigowym to jednak stajnia z Woking przez większość sezonu prezentowała lepsze osiągi i wielokrotnie sugerowano, że Sainz może żałować decyzji o opuszczeniu dotychczasowego zespołu.

Jedyne co mnie denerwuje, to że już znasz odpowiedzi na niektóre zadane mi pytania - powiedział Carlos Sainz w rozmowie z motorsport-magazin.com. Nie rozumiem, dlaczego cały czas pytacie mnie o coś, na co odpowiedziałem już miesiąc temu. To jedno z najpopularniejszych pytań [czy żałuje przejścia do Ferrari]. Odnoszę wrażenie, że już wiecie co mam do powiedzenia.

26-latek dodał, że jeszcze w tym roku planuje przeprowadzkę do Włoch w okolice fabryki Ferrari w Maranello. Tak, jest to jedno z zadań do zrealizowania jeszcze w tym roku. Zamierzam przeprowadzić się do Włoch i spędzić tam trochę czasu. Chcę być blisko zespołu, co było istotne podczas mojego pobytu w McLarenie.