Stuck: Steiner będzie głupkiem zwalniając Schumachera

Z kolei Mark Surer uważa, że Haas popełni błąd sięgając po Hulkenberga.
03.11.2208:33
Mateusz Szymkiewicz
2657wyświetlenia
Embed from Getty Images

Hans-Joachim Stuck uważa, że Gunther Steiner będzie głupkiem zwalniając Micka Schumachera przed sezonem 2023.

Ekipa Haas przed weekendem na Interlagos ma potwierdzić przyszłorocznego partnera Kevina Magnussena. Coraz więcej wskazuje na to, iż posadę straci Schumacher na rzecz Nico Hulkenberga. 35-latek ostatnie sezony spędził jako rezerwowy zawodnik Racing Point oraz Astona Martina.

Zdaniem byłego kierowcy Formuły 1 - Hansa-Joachima Stucka, roszada szykowana przez Haasa będzie pozbawiona sensu. Niestety wciąż jest za wcześnie na współpracę Micka z Audi, nie będzie ich w stawce do 2026 roku. Miejsce Micka jest w Formule 1. Młody kierowca czasem musi rozbić samochód, ponieważ nie zna jego limitów. Gunther Steiner popełnił błąd zrzucając zbyt wielką presję na Micka. Jeżeli posada nie zostanie mu powierzona, uznam go za głupka. Mick otrzymując właściwy samochód będzie kimś wielkim w przyszłości - uważa 71-latek.

Zdaniem Marca Surera, Haas popełni błąd sięgając po Nico Hulkenberga. On jest od trzech lat poza stawką. Jest już po drugiej stronie kariery. Mick niesamowicie poprawił się w trakcie tego sezonu. Jest przyszłością - dodał Szwajcar.