Organizatorzy GP New Jersey mianowali kierowników projektu

Wszystkim pokieruje Tom Cotter
17.01.1221:00
Łukasz Godula
1158wyświetlenia

Organizatorzy GP New Jersey ogłosili dzisiaj kto pokieruje ich projektem, by Formuła 1 mogła zawitać na torze ulicznym już w przyszłym roku.

Będzie to Tom Cotter, który stał na czele agencji marketingowej, osiągającej duże sukcesy w sportach motorowych, Cotter Group. Będzie on pracował u boku byłego dyrektora wykonawczego i prezydenta New Jersey Sports and Exposition Authority, który zostanie dyrektorem operacyjnym.

Cotter, który sprzedał swoją firmę w 2011 roku Clear Channel Communications, zabrał głos w sprawie swojego nowego stanowiska: Tylko tak wielka okazja jak ta mogła mnie odwrócić od mojej listy marzeń. Szansa tworzenia historii wyścigów nie przychodzi zbyt często.

Promotor i dyrektor wyścigu, Leo Hindery Jr. dodał: To bardzo ważne, że mamy kierownictwo, które jest szanowane w sportach motorowych i prowadzi główne wydarzenia sportowe w regionie, przez co rozumie naszą odpowiedzialność w stosunku do fanów oraz mieszkańców Nowego Jorku, jak i New Jersey, zespołów i kierowców. Tom Cotter i Dennis Robinson są najlepszymi osobami do pełnienia tych ról.

Szef F1, Bernie Ecclestone podpisał w zeszłym roku kontrakt z New Jersey na organizację Grand Prix w czerwcu 2013 roku

Źródło: autosport.com

KOMENTARZE

1
Dante
18.01.2012 04:39
No to czekam z niecierpliwością. ;)