Wygraj smartfona lub koszulkę Williams F1

Zapraszamy do udziału w ankiecie z nagrodami
30.12.1418:49
Art. sponsorowany
3505wyświetlenia

Nie tak dawno pożegnaliśmy się z sezonem Formuły 1. Podczas jesienno-zimowego okresu, ekipy z pewnością nie spoczną na laurach. Będą intensywnie pracować nad udoskonaleniem swoich pomysłów. Inżynierowie ze skupieniem będą przygotowywać nowe, doskonalsze konstrukcje, by przyszły sezon był jeszcze wydajniejszy.

Zdążyliśmy już odetchnąć po Świętach Bożego Narodzenia. Szał zakupów za nami… Przed nami tylko zabawa Sylwestrowa. Dlaczego nie umilić jej sobie możliwością wygrania nagród? W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie znajdującym się na stronie http://e-analytics.pl.

Na wyżej wymienionej stronie czeka na was krótka ankieta. Każdy uczestnik ma szansę na wylosowanie ciekawych nagród, również związanych z Formułą 1. Główną wygraną jest nowa Nokia Lumia 930. Być może dla kogoś z Was Nowy Rok przyniesie szczęście w grze. Powodzenia!

KOMENTARZE

12
cobra
31.12.2014 04:36
@Ambrozya Też nie mam żadnych zastrzeżeń do strony merytorycznej, no, może tylko do tego, że poza sezonem jest troszkę za dużo plotkarskich njusów. ;) @Lukas No jak zaoferowaliście totalne guano i na dodatek droższe niż w innych sklepach to nie ma się co dziwić. Ja np. bardzo chętnie kupiłbym sobie t-shirta albo bluzę z waszym logo ale to trzeba się było postarać z asortymentem i dać sobie trochę czasu na popróbowanie czy biznes chwyci. @Aquos Racja, można te sprawy traktować oddzielnie. Dla mnie to wszystko jedno czy reklama jest bannerem czy tekstem sponsorowanym pod przykrywką loteryjki - nie toleruję ich. ;)
Aquos
31.12.2014 03:07
@cobra Reklamy, o których piszesz, to jednak coś innego, niż tekst publikowany razem z treściami redakcyjnymi, bo od początku ich charakter jest jasny. Chyba każdy potrafi je łatwo oddzielić od autorytetu i wiarygodności redakcji. Dlatego tego elementu nie ma się co czepiać. W tym przypadku było inaczej i zabrałem głos dlatego, że (moim zdaniem) godzi to właśnie w autorytet i wiarygodność serwisu, a szkoda by tak było, bo uważam F1WM za merytorycznie najlepszą stronę o tematyce F1 w polskim internecie. To był komentarz wynikający z życzliwości i troski, a nie złośliwość.
Lukas
31.12.2014 02:52
@cobra sklep był, tylko zainteresowanie gadżetami było zbyt małe - chyba zbyt rzadko nas odwiedzasz :)
Ambrozya
31.12.2014 11:33
[quote="cobra"]Ogólnie imo strona jest słabo zarządzana pod tym względem [/quote] Ale jest bardzo mocna jeżeli chodzi o nowości ze świata F1. Merytorycznie też nie mam nic do zarzucenia. No, może niekiedy poza durnymi komentarzami i tymi silącymi się na "mundrość" ;)
cobra
31.12.2014 11:05
@Aquos Chyba rzadko odwiedzasz f1wm, bo tutejsze reklamy są bardzo nachalne (autoplay od orange) i często od firm-naciągaczy (typu masz 60 sekund żeby kliknąć i wygrać ajfona!!!!11). Ogólnie imo strona jest słabo zarządzana pod tym względem (nie doczekaliśmy się też np. sklepu z gadżetami f1).
Aquos
31.12.2014 10:32
@Darth ZajceV Niby widać (dlatego "krytpto" dałem w nawiasie), ale powiedzmy sobie szczerze, ile osób przeczytało tę niewielką adnotację przed lekturą newsa? Stawiam, że niewiele. Na F1WM pojawiały się już wielokrotnie informacje promujące jakieś firmy/produkty, ale dotąd dotyczyły zawsze dość wiarygodnych podmiotów. W tym przypadku trudno oprzeć się wrażeniu, że nie chodzi o ankietę, a o wyłudzenie danych - to manipulacja, a na pograniczu legalności i etyki, a nie poważny biznes.
Lukas
31.12.2014 07:54
Dostałem info od organizatora, iż regulamin poprawiono :)
Darth ZajceV
31.12.2014 12:05
@Aquos - Art. sponsorowany - nie widać?
Aquos
30.12.2014 10:20
Droga redakcjo, przecież ten news to nic innego jak (krypto)reklama jakiegoś lekko podejrzanego serwisu. Szanujcie się (i nas przy okazji) trochę. Rozumiem, że trzeba zarabiać, ale pozostaje kwestia formy. Chyba szkoda tak trwonić nasze zaufanie i sympatię.
Europejczyk
30.12.2014 09:36
hmm a słyszałem, że koszulka Saubera... Edit : Wypełniałem ten formularz już wczoraj i jestem w 100% pewien, że pisało o koszulce Saubera i kalendarzach Saubera... Musieli widocznie zmienić hmm
Ambrozya
30.12.2014 07:31
Miał być fajny smartfon, a tu wyskakują z Lumią. Miałem, drugiej nawet za darmo nie chcę. Ale koszulkę bym przygarnął. Czy w razie czego rozmiar jest do wyboru? Bo w nic poniżej XL się nie wbiję ;)
cobra
30.12.2014 05:52
Tja, już pędzę żeby podzielić się z innymi moimi mailem i komórką. PS. Polecam też lekturę regulaminu: "Organizator konkursu może poinformować o wygranej lub braku wygranej za pośrednictwem płatnego sms ( koszt do 8 zł netto) o ile użytkownik wyraża na to zgodę w osobnym formularzu , Usługa jest jednorazowa dla każdej edycji konkursu"