Promocja motorsportu w Polsce na przykładzie portalu F1WM.PL

Strona została obiektem badań naukowych i potrzebna jest Wasza pomoc.
24.04.2017:38
Mateusz Szymkiewicz
2091wyświetlenia


Nazywam się Mateusz Szymkiewicz. Jestem studentem trzeciego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na wydziale Wychowania Fizycznego.

Od maja 2011 roku mam przyjemność współtworzyć portal Wyprzedź Mnie!. Do dziś wiele osób łapie się za głowę, kiedy opowiadam, że moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się w wieku niespełna 14 lat jako uczeń pierwszej klasy gimnazjum.

Moja prawie dziewięcioletnia działalność przerodziła się ze zwykłej zajawki w styl życia oraz niesamowitą przygodę. Możliwość dzielenia się z Wami moją pasją do motorsportu, a przede wszystkim Formuły 1, zaprowadziła mnie na tory Grand Prix. Tam mam możliwość relacjonowania dla Was wyścigów z perspektywy padoku i biura prasowego, zbierania wypowiedzi kierowców oraz szefów, czy przeprowadzania ekskluzywnych wywiadów.

Niejednokrotnie w swoim życiu, czy to w szkole, na uczelni, na imprezach czy w pociągu relacji Milano Centrale-Monza, miałem przyjemność poznać Was, czytelników Wyprzedź Mnie!. Statystyki strony mówią jasno, że mamy duże grono stale odwiedzających nas osób. W sekcji komentarzy oraz na forum od wielu lat tworzymy społeczność, która stale wypowiada się na bieżące tematy. Dziś jest mi potrzebna Wasza pomoc.

Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej pod tytułem „Promocja motorsportu w Polsce na przykładzie portalu F1WM.PL - Wyprzedź Mnie!”. Inspiracją do wyboru takiego tematu był fakt, że strona internetowa prężnie działa już ponad dwadzieścia lat i do dziś mamy czytelników, którzy pamiętają jeszcze Roberta Kubicę w World Series by Renault. Teraz chciałbym się od Was dowiedzieć, czy F1WM.PL miało m.in. wpływ na wasze zainteresowanie sportami motorowymi, a nawet czy skłoniło was do podjęcia aktywności na czterech kółkach.

W celu przeprowadzenia badania przygotowałem ankietę liczącą 20 pytań - otwartych oraz zamkniętych. Część z nich jest wielokrotnego wyboru, o czym poinformowałem pod treścią pytań. Różnią się one również kwadratowym polem do zaznaczenia.

Odnośnik do ankiety znajduje się na końcu artykułu. Z góry dziękuję za jej wypełnienie i obiecuję, że w odpowiednim momencie podzielę się z Wami jej rezultatem.

Aktualizacja (27.04): Dziękuję każdej osobie, która poświęciła swój czas na wypełnienie ankiety. Odzew przekroczył oczekiwania. Teraz moja kolej na opracowanie wyników i ukończenie pracy licencjackiej! 😉