Pierwsza oficjalna książka F1 w Polsce. Ruszyła przedsprzedaż!

Już niedługo będzie można ją wygrać w konkursie F1WM!
08.11.2310:26
Łukasz Godula
1392wyświetlenia

Rusza przedsprzedaż pierwszej oficjalnej książki o F1 w Polsce. "Formuła 1. Ilustrowana historia królowej motorsportu” ukazuje się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa SQN.

Kompleksowo ujęta historia najbardziej prestiżowej serii wyścigów samochodowych na świecie. Maurice Hamilton, uznany i nagradzany dziennikarz, stworzył kompletną kronikę F1®, która przedstawia ponad 70 lat zaciętej rywalizacji. Sięgnij po album, dzięki któremu zapoznasz się z największymi dokonaniami technicznymi i poznasz kierowców oraz konstruktorów, którzy na stałe zmienili oblicze tego sportu.

Ta książka pozwoli Ci zajrzeć za kulisy padoku, do którego wchodzili wielcy sportowcy - Niki Lauda, Ayrton Senna, Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel czy Max Verstappen. Każdy z nich napisał swoją wyjątkową historię, która miała ogromne przełożenie na rozwój F1® na świecie. Dowiedz się, jak wielką rewolucję przeszła królowa motorsportu na przestrzeni lat. Jeszcze w 1977 roku zespół tworzyło około 15 osób, a dziś Mercedes czy Ferrari zatrudniają ich ponad 1400!

Oficjalna ilustrowana książka pozwoli Ci prześledzić rozwój tego sportu i poczuć emocje ludzi, którzy go tworzyli. Przedmowa samego Rossa Brawna, który przez lata pełnił funkcję dyrektora sportowego F1® oraz zapierające dech w piersiach fotografie składają się na monumentalną historię.

Zamów książkę już dziś: https://bit.ly/47hkxpR