Wesołych Świąt!

Przekazujemy najlepsze bożonarodzeniowe życzenia naszym Czytelnikom.
24.12.2114:27
Redakcja
756wyświetlenia
Embed from Getty Images

Niespełna dwa tygodnie temu ekscytowaliśmy się finałem mistrzowskiego pojedynku pomiędzy Maxem Verstappenem a Lewisem Hamiltonem. Emocje sięgały zenitu. Nadszedł jednak wyjątkowy czas, aby maksymalnie je wyciszyć i skoncentrować się na tych, którzy są najważniejsi. Na naszych bliskich.

Życzymy naszym Czytelnikom prawdziwie rodzinnych, ciepłych i niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia. Zaskakujących prezentów oraz pyszności na wigilijnym stole. Tym, którzy podróżują - szerokiej i bezpiecznej drogi. Tym świętującym u siebie - radości z towarzystwa osób, które kochamy najbardziej.

W tym roku nie wszyscy mogliśmy w pełni realizować nasze pasje. Dla wielu z nas Formuła 1 była po raz kolejny odskocznią, pomagającą zapomnieć o trudach codzienności. Już za kilka dni rozpoczniemy nowy rok a co za tym idzie wjedziemy na ostatnią prostą przygotowań do kolejnego sezonu.

Z całego serca życzymy, aby w 2022 dopisywało Wam zdrowie a wszystkie marzenia, które musieliście odłożyć "na później", mogły zostać w końcu zrealizowane. Sukcesów, satysfakcji ale także chwil spokoju, które pozwolą odpocząć od intensywnej gonitwy. W końcu każde święta dobiegają kiedyś końca...

Jest jednak coś pocieszającego. Sezon 2022 będzie rewolucją - tego możemy być pewni. Życzmy sobie więc wielu niespodzianek i wysokiego sportowego poziomu!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od redakcji F1wm.pl - Wyprzedź Mnie!