"Szybko, szybciej, najszybciej". Mikołaj Sokół o Formule 1!

Już niedługo do księgarni trafi najnowsza książka popularnego dziennikarza.
19.03.2206:46
Redakcja
1999wyświetlenia

Rozpoczęła się przedsprzedaż książki jednego z najpopularniejszych dziennikarzy zajmujących się Formułą 1 w Polsce. Mikołaj Sokół, który z bliska obserwował niemal 200 wyścigów F1, zabiera czytelników w podróż po pięknej historii tego sportu. Licząca ponad 600 stron książka z mnóstwem unikatowych zdjęć autora trafi do księgarni 13 kwietnia nakładem Wydawnictwa SQN. Jednym z jej patronów medialnych został nasz portal.

Więcej informacji o książce „Szybko, szybciej, najszybciej. Formuła 1 Sokolim Okiem” znajdziesz na
https://bit.ly/szybko-szybciej-wyprzedz

O książce:
Od lotniska Silverstone do Abu Zabi. Od Giuseppe Fariny i Juana Manuela Fangio do Lewisa Hamiltona i Maxa Verstappena. Od Alfy Romeo i Ferrari do Mercedesa i Red Bulla. Formułę 1 można streścić w trzech słowach: szybko, szybciej, najszybciej. Oto jej historia widziana Sokolim Okiem Mikołaja Sokoła, który obserwował z bliska niemal 200 wyścigów F1.

Dlaczego Ferrari nie wzięło udziału w pierwszym wyścigu w historii Formuły 1? Co było nie tak z oponami Michelin, że większość stawki odmówiła startu w pamiętnym Grand Prix USA w 2005 roku? Dlaczego Ayrton Senna nigdy nie odpuszczał? Czy Robert Kubica miał szansę na mistrzostwo świata?
Książka jednego z najpopularniejszych dziennikarzy zajmujących się Formułą 1 w Polsce opowiada o najważniejszych, najciekawszych, najbardziej emocjonujących, decydujących, nietypowych wydarzeniach i kluczowych postaciach w historii F1. Nie brakuje tu także polskiego akcentu - opowieści związanych z ekscytującą karierą Roberta Kubicy.

Wykorzystując zakulisowe informacje, Mikołaj Sokół kreśli ponad 600-stronicową opowieść, w której każde Grand Prix to pretekst do spojrzenia na Formułę 1 z szerszej perspektywy i ukazania zachodzących w niej zmian. Wszystko zostało wzbogacone wspaniałymi zdjęciami autora, który wykonał je, z bliska obserwując zmagania najlepszych kierowców. To książka dla wszystkich kochających świat sportu i rywalizacji, a nie tylko zagorzałych fanów F1.Zamów książkę w pakiecie z kubkiem, zawieszką lub naklejkami na https://bit.ly/szybko-szybciej-wyprzedz

- do każdej książki zakładka gratis
- wysyłka od 4 kwietnia (książka jeszcze przed premierą w Twoich rękach!)
- atrakcyjne pakiety z innymi książkami o Formule 1

Autor: Mikołaj Sokół
Data wydania: 13 kwietnia 2022
Cena okładkowa: 79,99 zł
Format: 150 x 215
Oprawa: twarda
Liczba stron: 608
Wydawnictwo: SQN