Zapraszamy do współpracy!

Lubisz pisać, kochasz sporty motorowe, chcesz pomóc ulepszyć Wyprzedź Mnie? Zapraszamy!
07.03.2023:59
Redakcja
3156wyświetlenia

Codziennie staramy się dostarczać dla Was najciekawsze, najważniejsze i rzetelne wiadomości na temat sportów motorowych. W nadchodzącym sezonie nie będzie inaczej. Nie planujemy żadnych kompromisów na tym polu. Ale by wszystkie te cele były zapewnione w jak najkrótszym czasie, potrzebujemy waszej pomocy!

Nasza redakcja zawsze składała się z pasjonatów. Nigdy nie goniliśmy za chwytliwymi tytułami, bądź wiadomościami o życiu prywatnym kierowców. Jednak niesie to za sobą konsekwencje. Brak tak zwanych "click-baitów" skutecznie zmniejsza oglądalność strony, a to powoduje, iż nie możemy sobie pozwolić na pełnoetatowego redaktora. Dlatego też zachęcamy do wspólnej pracy nad projektem, który nie musi być dochodowy, ale powinien być rzetelny.

Każdego kto lubi pisać artykuły, relacje z sesji Formuły 1 lub innych wyścigów, albo po prostu tłumaczyć teksty, zapraszamy do wspólnej zabawy. Wystarczy, że wyrazicie zainteresowanie na maila: redakcja@f1wm.pl, a my już zadbamy, by znalazło się coś do pracy. Możemy zdradzić, że nie jest to zupełnie darmowa praca, najbardziej aktywnym oferujemy co miesiąc sporo piwa, lub innych smakołyków, w zależności od upodobania! Dodatkowo nie zapominajcie, że nasza redakcja nie pracuje tylko na miejscu. Regularnie odwiedzamy tory, ostatnio głównie Formuły 1.

Pamiętajcie, że F1WM to projekt fanowski, skupiający najlepszą społeczność sportową w Polsce! Jednak, by mógł trwać dalej na poziomie, jakiego wszyscy byśmy chcieli, tym razem musicie nam pomóc :)