Eleven zakupiło prawa do transmisji DTM w sezonach 2020-2021

Mistrzostwa z udziałem Roberta Kubicy mają ruszyć 11 lipca na ulicznym Norisringu.
31.03.2016:16
Mateusz Szymkiewicz
2630wyświetlenia
Stacja Eleven potwierdziła zakupienie praw do transmisji mistrzostw DTM w sezonach 2020-2021.

W tegorocznej stawce niemieckich mistrzostw samochodów turystycznych znalazł się Robert Kubica, który będzie rywalizował za kierownicą BMW M4 DTM. Za obsługę samochodu będzie odpowiedzialny Orlen Team przy współpracy z ART Grand Prix.

Jak potwierdzono, mistrzostwa mające ruszyć 11 lipca na ulicznym Norisringu będzie transmitowała w Polsce stacja Eleven. Sportowy nadawca posiada już w swojej ofercie od 2016 roku wyścigi Formuły 1, które pozostaną na jego antenie do końca sezonu 2022.

Zmagania DTM w 2020 roku mają liczyć dziesięć weekendów po dwa wyścigi, natomiast stawkę utworzy szesnastu kierowców. W kalendarzu znajdują się m.in. Nurburgring, Hockenheim oraz Monza znane z Formuły 1. Włoski obiekt ma być również areną zmagań ostatniej rundy w dniach 13-15 listopada.

Seria DTM gwarantuje najwyższy poziom rywalizacji i doskonale wpisuje się w bogatą ofertę ELEVEN SPORTS skierowaną do fanów motorsportu. Polscy kibice uwielbiają Roberta Kubicę, dlatego z przyjemnością pokażemy wszystkie zawody w możliwie szerokim wymiarze i ze świetnie przygotowaną ekipą dziennikarską znaną z pracy przy wyścigach Formuły 1. Zapraszam na wielkie emocje z udziałem Kubicy i innych znakomitych kierowców - powiedział Patryk Mirosławski, redaktor naczelny Eleven Sports.