Horner: Cały czas nasz zespół łączą specjalne relacje z Vettelem

"Seb jest częścią naszej historii. To on dał nam pierwsze zwycięstwo w F1".
05.07.1912:01
Nataniel Piórkowski
1272wyświetlenia
Embed from Getty Images

Red Bull utrzymuje specjalne relacje z Sebastianem Vettelem - zakomunikował Christian Horner.

Przez ostatnie miesiące w mediach pojawiały się liczne doniesienia o spadku motywacji czterokrotnego mistrza świata. Donoszono nawet o tym, iż Niemiec rozważa odejście z Ferrari i zakończenie kariery w Formule 1.

Jednocześnie wiele mówi się o możliwym przejściu obecnej gwiazdy Red Bulla - Maxa Verstappena do teamu Mercedesa. To stworzyłoby możliwość ewentualnego powrotu Vettela do zespołu, z którym świętował zdobycie czterech mistrzowskich koron z rzędu pomiędzy sezonami 2010-2013.

W rozmowie z telewizją Servus TV szef Red Bull Racing - Christian Horner, powiedział: Mamy wspaniałe wspomnienia z okresu, gdy ścigał się dla nas Sebastian. Jest częścią naszej historii. Zdobyliśmy wspólnie cztery tytuły i wygraliśmy wiele, wiele wyścigów. To Seb dał nam pierwsze zwycięstwo. Mamy z nim specjalne relacje.

Chociaż teraz ściga się dla Ferrari, wciąż bardzo często widuje się z naszymi mechanikami. Zna wiele twarzy i nadal jest przyjacielem zespołu. Był bardzo zadowolony z naszego występu na Red Bull Ringu - dodał Brytyjczyk.