GP2: Valles najszybszy na treningu w Indonezji

Hiszpan uzyskał czas 1:23,083 i pokonał najbliższego rywala Witalija Pietrowa o blisko 0,35 s
16.02.0810:13
Bartosz Pyciarz
1935wyświetlenia

Adrian Valles (FMS International) uzyskał najlepszy czasu przejazdu jednego okrążenia na mokrym torze Sentul w Indonezji. Hiszpan uzyskał czas 1:23,083 i pokonał najbliższego rywala Witalija Pietrowa (Campos) o blisko 0,35 sekundy.

Ten wynik potwierdza dobrą formę Vallesa, który cały czas uzyskuje bardzo dobre czasy od weekendu w Dubaju w zeszłym miesiącu. Pierwszą trójkę dopełnił główny bohater z Dubaju - Romain Grosjean (ART Grand Prix), podczas gdy na czwartym miejscu z niewielką przewagą nad Bruno Senną (iSport International) uplasował się Sebastien Buemi (Trust Team Arden).

Wyniki sesji treningowej GP2 Asia Series na torze Sentul (4,12 km)