Kisiel wygrywa także drugi wyścigu na Nurburgringu

Dla Polaka to czwarta wygrana z rzędu w Audi Sport TT Cup
27.09.1518:35
Paweł Zając
1472wyświetlenia


Jan Kisiel kontynuuję zwycięską passę w Audi Sport TT Cup. Kierowca z Warszawy wygrał czwarty wyścig pucharu z rzędu i jest zdecydowanym liderem klasyfikacji generalnej.

Do drugiego wyścigu na torze Nurburgring Polak ruszał z pierwszego pola i po znakomitym starcie systematycznie zwiększał przewagę nad rywalami prowadząc od startu do mety. Kisiel finiszował z ponad 3-sekundową przewagą nad drugim Dennisem Marschallem. Trzeci był Loris Hezemans. Gosia Rdest ponownie była dziewiąta.

W klasyfikacji generalnej Polak zebrał już 199 punktów i znacząco powiększył przewagę nad resztą kierowców. Drugi w klasyfikacji Nicolaj Moller Masdsen ma 164 punkty, a trzeci Dennis Marschall o pół punktu mniej. Kierowców serii Audi Sport TT Cup czeka ostatni wyścigowy weekend. W połowie października pojadą oni na niemieckim torze Hockenheim.

Jan Kisiel: Jestem niezmiernie szczęśliwy z osiągniętego wyniku. Odniosłem już piąte zwycięstwo w tym sezonie i umocniłem się na pozycji lidera serii. Wszystko układa się po naszej myśli. Realizujemy plan i spokojnie zmierzamy po mistrzowski tytuł. Z niecierpliwością czekam już na ostatni weekend Audi Sport TT Cup. Liczę, że będzie on równie udany jak dwa ostatnie.

KOMENTARZE

1
Kamikadze2000
27.09.2015 09:06
Dajesz mistrzu ! :))