Wesołych i zdrowych Świąt!

Redakcja życzy wielu radosnych chwil w gronie najbliższych.
24.12.2015:16
Redakcja
1047wyświetlenia


Powiedzieć, że to był trudny rok, to właściwie nie powiedzieć nic. A jeszcze podczas testów przedsezonowych nie spodziewaliśmy się tego, co miało nastąpić już za chwilę w Australii, a później na całym świecie.

Ten sezon dał wszystkim w kość, ale Formuła 1 nie załamuje rąk nawet w beznadziejnych sytuacjach. Udało się rozegrać wiele ciekawych wyścigów, na bardzo unikalnych obiektach. Niech to nam zapadnie w pamięci.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, cała redakcja chciałaby Wam życzyć samych dobrych rzeczy. Ale co najważniejsze, po prostu wytchnienia. Od tego co dzieje się na świecie, w kraju, czy w najbliższym otoczeniu.

Nie mniej ważne będą życzenia zdrowia. Zazwyczaj to wyświechtana kwestia przy tej okazji, ale w tym roku to wyjątkowo szczere i gorące myśli, byście nie ucierpieli w związku z panującą pandemią. Wszystkiego dobrego!

Gdzieś tam za rogiem czai się już kolejny sezon, kolejna wielka niewiadoma oznaczona numerem 2021. Co nam przyniesie? Czy będzie powrotem do normalności?

Nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. Cieszmy się wspólnymi chwilami, doceńmy to co naprawdę ważne. Bo F1 i tak ruszy, by ponownie nas emocjonować. Ale to za chwilę. My tymczasem bądźmy tu i teraz.