Williams potwierdza nawiązanie współpracy z Petrobrasem

Stajnia z Grove podpisała z brazylijskim koncernem petrochemicznym wieloletnią umowę
18.02.1415:22
Mateusz Szymkiewicz
1737wyświetlenia

Williams potwierdził nawiązanie wieloletniej współpracy z koncernem Petrobras.

Stajnia z Grove współpracowała w przeszłości z Petrobrasem, mając na swoich bolidach jego logo w latach 1998-2008. Nowa umowa, która wchodzi do życia od sezonu 2014, obejmuje współpracę na płaszczyźnie technologicznej, której owocem będzie bardziej wydajne paliwo do przyszłorocznego bolidu ekipy. Ponadto logotypy Petrobrasu będziemy mogli zobaczyć na bocznych sekcjach modelu FW36, a także na ubraniach personelu zespołu.

Williams oraz Petrobras mieli w przeszłości udane partnerstwo i nie możemy się doczekać wznowienia go w 2014 roku - powiedział Frank Williams, założyciel oraz szef zespołu. Technologicznie są oni bardzo silni i to jest ważne dla naszego zespołu, ponieważ nowe przepisy sprawiły, iż wydajność paliwa stała się znacznie ważniejsza. Ponadto są bardzo ambitną, globalną firmą i nie możemy się doczekać naszej współpracy, by realizować ich cele marketingowe.

Wczoraj Williams potwierdził również przedłużenie umowy ze swoim dotychczasowym partnerem, producentem zegarków Oris.

KOMENTARZE

2
Carolius
18.02.2014 02:48
:D Bardzo dobra informacja :) Te kroki pomogą osiągnąć sukces!
dz
18.02.2014 02:41
bravo williams :) Martini , Petrobras , silniki mercedesa i Pat , to może być przełom u Williamsa . cieszę się iżyczę samych sukcesów. No!!