Barrichello ma nadzieję, że Massa włączy się do walki o tytuł

41-latek liczy, że kierowca Williamsa znajdzie się w tej samej sytuacji co on w sezonie 2009
11.03.1415:12
Mateusz Szymkiewicz
1480wyświetlenia

Rubens Barrichello ma nadzieję, że Felipe Massa będzie w stanie włączyć się do walki o mistrzowski tytuł w sezonie 2014.

32-latek przeszedł na ten sezon do Williamsa, który zaprezentował się podczas przedsezonowych testów z bardzo dobrej strony. Stajnia z Grove zaprezentowała mocne tempo bolidu FW36 na krótkich jak i długich przejazdach, a także może poszczycić się drugim największym przebiegiem. Były zawodnik brytyjskiej ekipy - Rubens Barrichello, ma nadzieję, że jego rodak zdoła zawalczyć w tym roku o tytuł mistrza świata.

Felipe dostał dobrą szansę w Williamsie - stwierdził zwycięzca jedenastu Grand Prix Formuły 1, nawiązując jednocześnie do sezonu 2009, w którym dość niespodziewanie włączył się do walki o mistrzowską koronę. Mam nadzieję, że się spisze bardzo dobrze, będzie wygrywał wyścigi i walczył o tytuł, tak jak ja w tym [2009] roku.

Barrichello, który będzie obecny podczas Grand Prix Australii jako ekspert brazylijskiej telewizji, zastanawia się, czy model FW36 jest tak konkurencyjny, jakby wskazywały na to wyniki testów. Śledziłem wszystkie testy i chciałbym zobaczyć, czy Williams jest tak konkurencyjny, na jakiego wygląda. Zespołem do pokonania jest w tej chwili Mercedes, ale Williams jest również w tym położeniu - zakończył 41-latek.

KOMENTARZE

1
Kamikadze2000
12.03.2014 08:08
I Tego się trzymamy Rubinho! :))