Memoriał Ayrtona Senny - dzień czwarty (foto)

To już koniec obchodów ku pamięci Brazylijczyka
04.05.1419:07
Paweł Zając
2048wyświetlenia

Niedziela była już niestety ostatnim dniem Memoriału Ayrtona Senny. Podobnie jak piątek i sobota, ostatni dzień również był dość spokojny, choć nie zabrakło rzeczy, na których można zawiesić oko.

Organizatorzy zaplanowali na dziś sporą ciekawostkę dla fanów kolarstwa - wyścig na dystansie 100 kilometrów, w którym udział wzięły profesjonalne ekipy, w tym także takie startujące w UCI Pro Tour.

Oprócz tego na torze pojawiły się zabytkowe samochody, niektóre z nich czasów tak dawnych, że swoje lata miały już za czasów młodości naszych dziadków i babć. Ponadto kilka aut wcześniej pokazywanych w garażu wytknęło zderzaki i przednie skrzydła na światło dzienne, więc była okazja do jeszcze kilku zdjęć.

Mimo tego, że to już koniec imprezy, to jednak nie opuszczamy jeszcze Włoch. Na naszej liście zostało kilka miejsc do odwiedzenia, a z resztą temat Imoli i kończącej się dziś imprezy nie został jeszcze wyczerpany. Wypatrujcie kolejnych materiałów, a tymczasem zapraszamy do ostatniej partii zdjęć z Memoriału Ayrtona Senny.

^galeria,628