Wolff nie wyklucza przejścia Hamiltona do Red Bulla

Z kolei Christian Horner zastanawia się, "co pił" Eddie Jordan łącząc 35-latka z jego zespołem.
27.09.2010:32
Mateusz Szymkiewicz
1242wyświetlenia
Embed from Getty Images

Toto Wolff nie wyklucza scenariusza, w którym Lewis Hamilton decyduje się przejść do Red Bulla na sezon 2021.

Przed kilkoma dniami Eddie Jordan zasugerował sześciokrotnemu mistrzowi świata, by dołączył do stajni z Milton Keynes w celu poszukiwania nowych wyzwań. Irlandczyk uważa, że Hamilton pobijając rekordy Michaela Schumachera, powinien teraz zmierzyć się w jednym zespole z Maksem Verstappenem i podjąć walkę o tytuł w nowym środowisku.

Zastanawiałem się, co pił Eddie - powiedział Christian Horner, zapytany o niedawną wypowiedź 72-latka dotyczącą Hamiltona i Red Bulla. Z perspektywy kibica ma absolutną rację, ale ostatnio nic takiego nie usłyszałem od Lewisa. Potrafię sobie jedynie wyobrazić, że zostaje tam gdzie jest teraz.

Szef Mercedesa - Toto Wolff, przyznał, że rozmowy kontraktowe z Hamiltonem są wciąż przed nim. Nigdy nie mów nigdy. Widziałem bardziej szalone rzeczy w moim życiu. Mimo to nie dostrzegam powodów, dla których Lewis miałby to zrobić [dołączyć do Red Bulla]. Ma bardzo silną więź z Mercedesem, któremu pomógł stworzyć zespół. W tym momencie dajemy mu najlepszy samochód i mamy wzajemne zaufanie. Przed nami wciąż duże sukcesy. Nie wierzę, by taki ruch z jego strony był racjonalny.