FR2.0: Giermaziak nie ukończył ostatniego wyścigu sezonu w NEC

Tymczasem Mateusz Adamski poraz kolejny finiszował w czołowej dziesiątce
05.10.0817:50
Bartosz Pyciarz
2309wyświetlenia

Kuba Giermaziak nie zdołał ukończyć ostatniego wyścigu w tym sezonie po tym, jak musiał się wycofać na przedostatnim okrążeniu. Po raz dwunasty w tym sezonie wygrał Valtteri Bottas, który zasłużenie zdobył tytuł mistrzowski, a zespół Motopark utworzył czołową czwórkę mistrzostw.

Fin zwyciężył w dzisiejszym wyścigu na torze Spa-Francorchamps z przewagą ponad 7,5 sekundy nad Alexanderem Morganem. Trzeci był kolega Mateusza Adamskiego z zespołu MP Motorsport - Nicky Catsburg, natomiast nasz reprezentant zamknął czołową dziesiątkę i w klasyfikacji generalnej uplasował się na 17. pozycji.

Dla Kuby Giermaziaka nie był to ostatni wyścig w tym sezonie, bowiem czeka go jeszcze weekend w Eurocupie Formuły Renault 2.0 na torze Catalunya za dwa tygodnie.

Rezultat II wyścigu NEC na torze Spa-Francorchamps (Top 10)