Verstappen krytykuje 'palec zwycięstwa' Vettela
"Naprawdę denerwuje mnie, gdy po każdej wygranej arogancko macha swoim palcem"
22.04.1118:38
4417wyświetlenia

Gest Sebastiana Vettela świętujący pokonanie rywali jest denerwujący i arogancki - stwierdził były kierowca F1 Jos Verstappen.
Aktualny mistrz świata odkąd zaczął odnosić sukcesy w królowej sportów motorowych po każdym udanym występie na znak radości unosi w górę wskazujący palec prawej ręki. Zachowanie to spodobało się jego rodzimym mediom, a jedna z niemieckich gazet przed rozpoczęciem tegorocznych mistrzostw nawet nawoływała go o kontynuowanie tradycji
pokazywania nam swojego triumfalnego palca!
Verstappen pisząc w swojej rubryce w dzienniku De Telegraaf przyznał, że jest pod wrażeniem dotychczasowej postawy zarówno samego Vettela, jak i jego zespołu w sezonie 2011, ale nie podoba mu się słynny gest 23-latka.
Wywarli niesamowicie mocne wrażenie- stwierdził Holender, ścigający się w F1 w latach 1994-2003.
Red Bull nawet pomimo problemów z KERS i tak ma najlepszy bolid. Sebastian Vettel jest zdecydowanym faworytem do tytułu.
Nie żałuję mu sukcesów, lecz naprawdę denerwuje mnie, gdy po każdej wygranej arogancko macha swoim palcem. Muszę jednak przyznać, że jeśli podczas swojej kariery w tym sporcie byłbym w takim położeniu jak on, to być może robiłbym to samo- dodał Verstappen.
Źródło: onestopstrategy.com
KOMENTARZE