Marc Gene będzie komentatorem w hiszpańskiej telewizji

Nowym menedżerem Michaela Schumachera została tymczasem Sabine Kehm
03.03.1012:47
Mariusz Karolak
1670wyświetlenia

Kierowca testowy zespołu Ferrari - Marc Gene związał się na ten rok z hiszpańską telewizją La Sexta i będzie komentatorem wyścigów Formuły 1 w tym sezonie.

Dotychczas to jego rodak Pedro de la Rosa był komentatorem w tej stacji telewizyjnej, ale jego powrót do ścigania się sprawił, że wakat po nim zapełni Gene. Agencja informacyjna EFE donosi, że Marc będzie ekspertem ds. F1 w hiszpańskiej stacji na każdym z tegorocznych grand prix.

Tymczasem Sabine Kehm będzie teraz pełniła rolę menedżera Michaela Schumachera w jego drugim podejściu do F1. Kehm była dotychczas rzecznikiem prasowym wielokrotnego mistrza świata, zaś jego menedżerem był Willi Weber. Sugeruje się jednak, że Schumacher sam - bez udziału Webera - dogadał się z Mercedesem w sprawie powrotu do F1.

Niemieckie źródła podają, że 67-letni Weber skupi się teraz przede wszystkim na prowadzeniu kariery Nico Hulkenberga, zaś w stosunku do osoby Michaela Schumachera ma być jedynie członkiem jego sztabu menedżerskiego, lecz będzie zajmował się jedynie kwestiami marketingowymi.

Źródło: Motorsport.com

KOMENTARZE

1
Kajek
03.03.2010 01:27
A u nas pewnie dalej Kochanek :D