Button ukończył wyścig triatlonowy w Londynie

Mistrz F1 zdecydował się na start mimo osłabienia organizmu po przejściu zapalenia migdałków
09.08.1011:27
Mariusz Karolak
1703wyświetlenia

Jenson Button uczestniczył wczoraj w wyścigu triatlonowym w Londynie. Urzędujący mistrz świata Formuły 1 pokonał olimpijski dystans: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km bieg, a zajęło mu to 2 godziny 14 minut i 15 sekund.

Czas ten jest o siedem minut gorszy od jego zeszłorocznego osiągnięcia, ale Anglik na mecie przyznał, że w trakcie zawodów zmagał się też z osłabieniem organizmu po przejściu zapalenia migdałków.

Nie czułem się w pełni sił przed startem w tym tygodniu, dlatego też płynąłem, biegłem i jechałem nieco wolniej, niż w zeszłym roku - powiedział Button. Jednakże naprawdę zależało mi na tym, aby być tu w ten weekend, bo w zeszłym roku spędziłem tu fantastyczne chwile, więc mimo osłabienia zdecydowałem się wystartować.

Źródło: ESPNF1.com