Wygraj bilety na Verva Street Racing - rozstrzygnięcie!

Pytania okazały się trudniejsze niż się spodziewaliśmy
16.09.1422:51
Paweł Zając
1558wyświetlenia

Tuż przed weekendem zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym można było zgarnąć cztery bilety na tegoroczną edycję Verva Street Racing - Dakar na Narodowym.

Aby je otrzymać wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania oraz krótko opisać, która z poprzednich edycji VSR zrobiła na Was największe wrażenie.

Jak zwykle nas nie zawiedliście i zgłoszeń nie brakowało, choć pytania okazały się znacznie trudniejsze niż sądziliśmy i wiele osób miało z nimi problemy. Co prawda w przypadku Sainza można by pomyśleć nad różną interpretacją jego kilku prawie tytułów, ale na pewno nie był to tegoroczny Rajd Dakar, jak niektórzy próbowali, gdyż po zwycięstwie w terenowym klasyku jednak nie zostaje się mistrzem świata. Podobnie było też z Bosse, którego zaangażowanie w karierę Joni Wimana jest niewątpliwe, jednak z amerykańskiego rallycrossu do Rajdowych Mistrzostw Świata jest trochę za daleko.

Ostatecznie bilety trafią do osób kryjących się pod nickami ziomkris1, rafcis11b Roger Skalsky i artif1, którym serdecznie gratulujemy! Część wejściówek jest już w drodze, jednak tych, do których nie dotarła jeszcze informacja o wygranej prosimy o jak najszybsze sprawdzenie skrzynki pocztowej i odpowiedź na naszego maila, aby można było zdążyć przed sobotą ;).

W kwestii pytań poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi:

1. Jaka była najlepsza pozycja Krzysztofa Hołowczyca w Rajdzie Dakar?
Piąte miejsce - wywalczone w 2009 i 2011 roku.
2. Carlos Sainz ma na koncie dwa tytuły mistrza świata. Kiedy El Matador miał największe szanse na trzecią koronę i dlaczego jej nie zdobył?
Rok 1998, kiedy Hiszpan miał awarię na 300 metrów przed końcem ostatniego oesu i stracił czwarte miejsce, które dawało mu tytuł.
3. Ostatnio Marcus Gronholm ponownie zaangażował się w WRC. Z jakim zespołem związał się Bosse i jaką będzie pełnił funkcję?
Fin został niedawno kierowcą testowym Volkswagena.
4. Kiedy i jakim samochodem Bryan Bouffier odniósł swoje najważniejsze rajdowe zwycięstwo?
Rajd Monte Carlo 2011, który wtedy zaliczany był do IRC.

KOMENTARZE

1
krzysiu111
21.09.2014 09:53
Uzupełnienie odpowiedzi nr 5 - samochód to Peugeot 207 S2000 ;)