Lapo Elkann potwierdził zatrudnienie Leclerca przez Ferrari?

La Gazetta dello Sport publikuje wpis, jaki pojawił się na profilu firmy brata prezesa Ferrari.
07.09.1811:02
Nataniel Piórkowski
4578wyświetlenia
Embed from Getty Images

Coraz więcej wskazuje na to, że Charles Leclerc dołączy od sezonu 2019 do Ferrari.

W mediach przewijają się doniesienia o tym, iż w trakcie czwartkowego spotkania w Maranello miały zostać potwierdzone ustalenia przyjęte jeszcze za czasów Sergio Marchionne, zakładające zatrudnienie Monakijczyka w miejsce w Kimiego Raikkonena.

La Gazetta dello Sport publikuje na swoich łamach wpis Garage Italia Customs - firmy kierowanej przez Lapo Elkanna, brata nowego prezesa Ferrari, Johna Elkanna.

Charles, jesteśmy dumni z tego, że wierzyliśmy z ciebie odkąd zadebiutowałeś w F1. Jesteśmy dumni, że towarzyszyliśmy ci na torze, zakręt po zakręcie. Cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć cię w czerwonym bolidzie - napisano w czwartek na profilu włoskiego przedsiębiorstwa.

Post został szybko usunięty. Obecnie możemy tylko przeczytać: Miejmy nadzieję, że marzenie się spełni!.


KOMENTARZE

3
pluto
07.09.2018 02:21
@Eli_ jeżeli cały czas zwlekaja to wciąż trwaja rozmowy tak jak RBR czekał tydzień żeby potwierdzic Gaslego ,bo gadali z Alonso
syrius200
07.09.2018 12:14
to już jest pewne że przejście Charlesa do Ferrari to już tylko kwestia czasu
Eli_
07.09.2018 11:56
Mogliby wreszcie skończyć tę szopke i ogłosić przejście Charlesa do Ferrari. Każdy wie że tak będzie, więc ta cała tajemnica i przesuwanie terminu, jest już zwyczajnie śmieszne, a raczej tylko żałosne.