Steiner: Kevin może być pewny miejsca w Haasie tak samo jak Nico

Szef zespołu odniósł się do wypowiedzi, że "jest bliski nowego kontraktu z Hulkenbergiem".
20.07.2317:48
Mateusz Szymkiewicz
474wyświetlenia
Embed from Getty Images

Gunther Steiner zadeklarował, że Kevin Magnussen może być pewny pozostania w Haasie podobnie jak jego partner Nico Hulkenberg.

Szef stajni z Kannapolis udzielił przed weekendem wypowiedzi, w której zadeklarował przedłużenie kontraktu ze swoim nowym zawodnikiem. Podczas rozmowy z niemieckim Sport.de nie padła jednak deklaracja, że w podobnej sytuacji znajduje się Kevin Magnussen.

Steiner podczas spotkania prasowego na torze Hungaroring zapytany, czy Duńczyk również może być pewny nowego kontraktu z Haasem, odparł: Sytuacja Kevina jest taka sama jak Nico. Jesteśmy z niego zadowoleni. W kwalifikacjach pod względem tempa nie jest tam gdzie sam chciałby być. Z tego powodu nie muszę mu o tym mówić, ale mam przekonanie, że poprawi się. Jego moment z pewnością nadejdzie.

Szef Haasa dopytany również, co powstrzymuje zespół przed oficjalnym potwierdzeniem Hulkenberga i Magnussena na sezon 2024, dodał: Drobne szczegóły, nic wielkiego. Poza tym nadal jesteśmy na wczesnym etapie sezonu. Rozmawiam z naszymi kierowcami regularnie i znajdujemy się w dobrym położeniu.